To już piętnaście lat dystrybucji ciasta marlenka. Pomimo tak długiego okresu, nadal codziennie napawa nas radością fakt, że to ciasto czeskie niezmiennie zdobywa coraz większą popularność. Z roku na rok zwiększamy zakres dystrybucji, a zachwyceni klienci polecają nasze produkty swoim znajomym i przyjaciołom.

Dziękujemy Wam za lojalność i propagowanie tego niezwykłego produktu.

A jak to się zaczęło?

Niedługo po powstaniu czeskiego oddziału firmy, bowiem w roku 2006, usłyszeliśmy o tortach Marlenka. Początkowo sceptycznie staraliśmy się je proponować okolicznym klientom. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazywało się, że ciasto czeskie Marlenka, mimo że początkowo kojarzone z naszym rodzimym ciastem stefanka, zdobywa rzesze wielbicieli. W ten oto sposób, za sprawą fanów tego niepowtarzalnego smaku rozszerzaliśmy krąg naszej dystrybucji.

Teraz, po przeszło piętnastu latach, czeskie miodowniki dostępne są prawie w całej Polsce. Pomaga w tym niepowtarzalny smak Marlenki, ale również przypisana ciastu trwałość. To dzięki niej jesteśmy w stanie rozesłać setki paczek z tym przysmakiem do najmniejszych zakamarków kraju.

Wybaczcie, ale nie bylibyśmy dobrymi dystrybutorami ciasta marlenka, gdybyśmy w tym miejscu nie wspomnieli o innych produktach tego producenta. Bowiem na Marlence miodowej i czekoladowej marlenkowy świat się nie kończy.

Do rodziny tortów Marlenka należą jeszcze inne smaki takie jakie jak Marlenka cytrynowa czy Marlenka cynamonowa.

Dodaktowymi, drobniejszymi produktami są kulki. Produkowane oczywiście na bazie czeskiego ciasta Marlenka. Ponieważ w Marlence wszystko lub prawie wszystko kręci się wokół marlenkiJ I tym oto sposobem mamy kulki miodowe, kulki czekoladowe, czy cytrynowe.

Ale, ale… nie zapomnieliśmy oczywiście o osobach, które chciałyby skosztować ciasta Marlenka, jednak nie tolerują glutenu. Dla nich od 2016 roku wypiekane jest bezglutenowe ciasto Marlenka. A uzupełnieniem tej oferty są bezglutenowe miodowe kulki marlenka.

 

Nawiązując do historii dotyczącej praskiej kawiarni, założonej w 1704r., jakby samoistnie nasuwa się pytanie… a co z kawą? Nie martwię się. Marlenka również i ją posiada w swojej ofercie. To w 100% najwyższej jakości wypalana arabica. A co w sytuacji, jak się nam już Marlenka znudzi? Albo się przejemy? Choć to mało prawdopodobne, ponieważ jedzenie Marlenki po prostu wciąga, mamy do wyboru napoleonki. Będące również tradycyjnym deserem ormiańskim. Tak, jak my mamy swoje kremówki, tak w każdej ormiańskiej kuchni nie może zabraknąć napoleonek. Oprócz tego możemy się delektować dwoma smakami rolad: rolada z malinami oraz rolada z borówkami.

Gdyby ktoś natomiast chciał poczuć doskonały smak orientu, to proponujemy baklawę. Tak tak – taką podobną do tureckiej lub greckiej. Otóż Ormianie również z niej słyną. Baklawa, drodzy Państwo,  nierzadko gości na ich stołach.

 

Nie pozostaje nic innego, jak zapytać teraz, czy chcielibyście zamówić marlenkę?

 

Jeśli tak, to zapraszamy po czeskie ciasto Marlenka.

Możecie również do nas zadzwońć 515 094 698 lub NAPISAĆ.

Dla kawiarni, restauracji, sklepów czy klientów, którzy chcieliby zamówić większa ilość czekają bardzo dogodne rabaty.

Zapraszamy!