marlenka kulki miodowe
search
  • marlenka kulki miodowe
  • marlenka kulki miodowe

Marlenka kulki miodowe 235 g

21,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych

Idąc za ciosem w tworzeniu coraz to nowych produktów marlenka krótko po powstaniu czekoladowego ciasta pojawiają się kulki Marlenka. Zapytacie czym różni się od nich klasyczny tort Marlenka? Otóż kulki miodowe, pomimo niewielkich rozmiarów posiadają większą ilość wspaniałego karmelowego kremu. To on, rozpuszczając się podczas konsumpcji, jeszcze intensywniej wpływa na kubki smakowe. Naprawdę miodowymi kulkami Marlenka można się wybornie delektować. Oczywiście posiadają one identyczne walory, jakie posiada czeskie ciasto Marlenka, czyli: bazą jest przede wszystkim ten sam staroormiański przepis, miód (jak już wiemy przy okazji ciasta Marlenka) pochodzący z Beskidow. No i oczywiście cala masa karmelu. To naprawdę fantastyczne doznania smakowe.

Ilość
Produkt dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jeśli Wasz apetyt na słodycze jest nieco mniejszy, a mimo to, chcielibyście skosztować ciasto czeskie marlenka, to marlenka kulki miodowe się do tego idealnie nadają. To niepowtarzalne ciasto czeskie zostało uformowane w kulki miodowe z jeszcze większa ilością kremu karmelowego.

Marlenka kulki miodowe powstały dla tych, którzy chcieliby podzielić się swoją kulinarną przygodą, zapoczątkowaną przez ciasto marlenka, dzieląc się z innymi, darując im słodycz w eleganckim kształcie bombonierki.

Spróbujcie porównać je z kulkami mocy. Niewykluczone, że to nowa odsłona energetycznego kulinarnego zastrzyku energii.

Pamiętajcie, że marlenka kulki miodowe to nie jedyne czeskie słodycze, z którym kojarzy się ciasto marlenka. Do tej grupy należą również: marlenka kulki czekoladowe, słodkie kulki orzechowe, napoleonki, czy pachlava (baklawa).

Dzięki unikalnej recepturze, wysokiej jakości składnikom i metodzie pakowania kulki miodowe MARLENKA® mają wyjątkową trwałość:

- do 90 dni w temperaturze od 2 do 24 ° C

436 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.