marlenka kulki orzechowe
search
  • marlenka kulki orzechowe
  • Marlenka kulki orzechowe

Marlenka kulki orzechowe 235 g

21,00 zł
Brutto

Podobnie jak kulki mocy z masłem orzechowym kulki Marlenka posiadają w sobie więcej niż garść orzechów i sporo miodu. To zaprawdę jest kwintesencja tego zachwycającego produktu Marlenki. Moglibyście Państwo powiedzieć, cóż za różnica pomiędzy miodowymi kulkami a orzechowymi. Wszakże te pierwsze posiadają w sobie również miód i orzechy. Ale te tutaj są stricte orzechowe. Orzechowe w bezgranicznym sensie tego słowa. Proporcje zostały tak dobrane, że niniejsze kulki mocy swej zawdzięczają właśnie temu składnikowi. Coż więcej dodać, sa po prostu fantastyczne. 

Chcesz zamówić?

Zadzwoń 515 094 698 lub NAPISZ

Ilość
Dostępny w opakowaniu zbiorczym w niższej cenie - zadzwoń


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Cały wachlarz kulek od Marlenki sprawia, że możemy wybierać pośród aż siedmiu smaków. Daje to możliwość skosztowania rożnych wariantów czeskiego ciasta Marlenka w mniejszej postaci, by następnie z niczym nieskrępowaną pewnością wybrać jego większy klasyczny 800 gramowy rozmiar.

Tak więc drodzy Państwo w orzechowych kulkach mocy znajdziecie całą masę. Delektujcie się, rozkoszujcie i próbujcie. Musicie wiedzieć bowiem, że Marlenki to również doskonała tradycja związana z napoleonkami. Tak bardzo tożsamymi z naszymi kremówkami. Czy bliskowschodnią baklawą. W końcu Armenia graniczy z Turcją i dziwnym byłoby, gdyby nie zaczerpnęła z tamtejszego rejonu pomysłu na ten wspaniały orzechowo – miodowy poczęstunek.

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.