ciasto bezglutenowe marlenka miodowa
search
  • ciasto bezglutenowe marlenka miodowa

Torcik Marlenka - ciasto bezglutenowe marlenka miodowa 100g

11,00 zł
Brutto

W zasadzie nie ma w tym nic zaskakującego, że bezglutenowe ciasto Marlenka posiada swój odpowiednik w mniejszym kawałku. Torcik Marlenka w postaci 100 gramowej porcji, która na dodatek jest oryginalnie zapakowana to przykład, że produkty marlenka tworzą swoje odrębne grupy.

Ilość
Dostępny w opakowaniu zbiorczym w niższej cenie - zadzwoń

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ten poręczny sposób pakowania ciasta czeskiego Marlenka sprawdzić może się nie tylko podczas cateringu czy plenerowego przyjęcia. Może warto pomyśleć, by w tej postaci wziąć do pracy deser, gdy będziemy musieli tam spędzić więcej czasu. Albo odważnie: kawa do termosu, 100 gramowy torcik marlenka do plecaka i na spacer do lasu.

Pomysłów może być wiele. A tym którzy zastanawiają się, jak podzielić Marlenki 800 gramowe sugerujemy: pokrójcie czeskie ciasto marlenka na cztery części, przecinając ciasto po obu jego bokach w połowie. Następnie wykonajcie dwa cięcia wzdłuż przekątnych ciasta marlenka. W ten oto sposób otrzymacie osiem trójkątów, po 100 gram każdy. A jeśli uważacie, że taka porcja jest za duża do kawy czy herbaty, pokrójcie Marlenki na wzór szachownicy 3 x 3 kwadraty. Taka 1/9 marlenki potrafi również być bardzo sycąca.

Dzięki unikalnej recepturze, wysokiej jakości składnikom i sposobowi pakowania ciasto MARLENKA® BEZGLUTENOWE miodowe mają wyjątkową trwałość

do 90 dni w temperaturze od 2 do 24 ° C

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.