marlenka kulki bezglutenowe
search
  • marlenka kulki bezglutenowe

Marlenka kulki bezglutenowe miodowe 235 g

25,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Naturalną konsekwencją powstania bezglutenowego tortu Marlenka było stworzenie bezglutenowych miodowych kulek na bazie ciasta Marlenka. Pozwoliło to na stworzenie możliwości spróbowania wyrobów Marlenki osobom, które nie tolerują glutenu. Fenomenem tych marlenkowych kulek mocy, jak niektórzy je nazywają, jest niezmieniony smak w stosunku do miodowych kulek czy nawet czeskiego ciasta Marlenka.

Ilość
Produkt dostępny

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jest nam niezmiernie miło, że również bezglutenowcy, którzy posiadają restrykcyjną dietę,  mogą rozkoszować się przysmakami Marlenki.

Zaznaczmy przy okazji, że charakterystyczną cech czeskiego ciasta Marlenka jest to, iż nie posiada w składzie ani sztucznych barwników ani konserwantów. Bowiem kulki mocy swej dostają dzięki podstawowemu składnikowy, jakim jest miód, karmel i orzechy.

Tutaj podobnie do pozostałych produktów Marlenki jest długi okres przechowywania i jego łatwość.

Oprócz oczywistego wpływu kuchni ormiańskiej i konotacji z kuchnia czeską, mamy w przypadku wypieków Marlenka również echo kuchni Bliskiego Wschodu. A to za sprawą graniczącej z Armenią Turcji i jej popularnym przysmakiem baklawą, którą możecie Państwo spróbować tutaj.

Dzięki unikalnej recepturze, wysokiej jakości składnikom i sposobowi pakowania kulki miodowe MARLENKA® BEZGLUTENOWE mają wyjątkową trwałość

- 90 dni w temperaturze od 2 do 24 ° C

120 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.