marlenka kulki kakaowe czekoladowe z kakaem 235g
search
  • marlenka kulki kakaowe czekoladowe z kakaem 235g

Marlenka kulki miodowe z kakao 235 g

21,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych

Zastosowując ten sam klucz, co w przypadku klasycznego tortu Marlenka, również kulki miodowe posiadają swe siostrzane odpowiedniki. Są nimi nie inaczej, jak kulki Marlenka z kakao. Wszystkie bowiem produkty marlenki tworzone są na tej samej podstawie, z której zostało wypieczone pierwotne ciasto marlenka. Miód – naturalny wspaniały składnik. O jego zbawiennych właściwościach nie trzeba nikomu wspominać. Podobnie, jak w przypadku kulek miodowych czy kulek orzechowych, jeszcze więcej kremu na kęs. Sprawia to, że marlenka kulki z kakao to doskonałe rozwiązanie dla tych, dla których czeskie ciasto marlenka jest zbyt dużą porcją. 

Ilość
Produkt dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Tak więc widzicie, drodzy Państwo, że marlenki mają co najmniej kilka odsłon, a każda z nich potrafi zachwycić na swój własny sposób. Czy kulki marlenka staną się kulkami mocy? Czy jest to nowy przepis na kulki mocy?

Kulki marlenki stanowią rozszerzenie oferty, w której dotychczas dominowały same czeskie ciasta marlenka. Ich wyśmienitość w niczym nie ustępuje klasycznym odpowiednikom. Nadal mające swoje korzenie w kuchni ormiańskiej czeskie słodycze marlenka, posiadają w swojej ofercie jeszcze więcej. Są to tradycyjne napoleonki, słodkie kulki orzechowe, czy znana z kuchni Bliskiego Wschodu pachlava (baklawa) – słodki pełen miodu i orzechów deser.

Dzięki unikalnej recepturze, wysokiej jakości składnikom i metodzie pakowania kulki MARLENKA® mają wyjątkową trwałość:

- do 90 dni w temperaturze od 2 do 24 ° C

375 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.