marlenka bezglutenowa 800g
search
  • marlenka bezglutenowa 800g
  • ciasto bezglutenowe marlenka

Marlenka - ciasto bezglutenowe marlenka miodowa 800g

49,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1 - 2 dni roboczych

Na skutek nieustannego wsłuchiwania się w potrzeby klientów, powstało bezglutenowe ciasto Marlenka. Dzięki temu również ci z Państwa, którzy mogą spożywać jedynie produkty bezglutenowe lub powinni ograniczać gluten, będą mieli okazję rozkoszować się w tym niepowtarzalnym cieście Marlenka. W tej odsłonie Marlenka nie zmieniła swojego smaku a jedynie skład, tak by sprostać restrykcyjnej diecie. To, co dotychczas Was omijało stało się teraz jawą. Pyszną jawą. 

Ilość
Produkt dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

W tym  miejscu możemy jedynie przypomnieć, że czeskie ciasto Marlenka nie zawiera w sobie ani krzty sztucznych barwników czy konserwantów. Powstający na miodzie niniejszy tort, pozostaje w ryzach klasycznego przepisu na miodownik, znanego doskonale swojego pierwowzoru. Podobnie jak pozostałymi ciastami marlenka czechy zachwyciły się również tym cudem z miodu. Bo on również długo zachowuje świeżość, łatwo się przechowuje poza lodówką i, jak pozostałe ciasta Marlenka, posiada swój odpowiednik w kulkach marlenka oraz w torciku marlenka100 gramowym.

Dzięki unikalnej recepturze, wysokiej jakości składnikom i sposobowi pakowania ciasto MARLENKA® BEZGLUTENOWE miodowe mają wyjątkową trwałość

do 90 dni w temperaturze od 2 do 24 ° C

4 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.